Hakkımızda

Jetklas.com Defne Reklam Online Satış Sitesi!

Atolyemiz  2009 Yılında Bilgisayar teknik hizmetlerine ek olarak Teknelerin Yazı ve sticker ihtiyaçlarını karşılamak üzere alınmış bir ploter ile kurulmuş ve başlamıştır. ama çok kısa bir süre içerisinde gelen talepler ve arz doğrultusunda reklam ve süvenir atolyesine , bunun yanında copy center ve t-shirt baskı atolyesine dönüşmüş ve bilgisayar işi 2015 yılı içerisinde tamamen terkedilmiştir.

Atolyemin Makina parkuru bakımından Muğla bölgesinde ilk üçe girebilecek Ekipmanlara sahiptir. Baskı makinasından ploter kesicisine,fotokopi makinesinden tekstil printerine kadar bütün makineler sektörün en bilindik ve kaliteli markalarından oluşmaktadır. Hiçbir makine ucuz Çin malı makinelerden değildir.

Atolyenin ağırlıklı olarak hizmet verdiği müşteri gurubu milyon dolarlık tekneler ve tekne sahipleridir bu sebepten yapılan tüm işler özen ve kalite gerktirmekte aynı orantı ile Kar marjları da ona göre belirlenmektedir. 2015 yılı  içerisinde girdiğimiz T-shirt baskı işi, başlı başına bir iş sahası oluşturmuş ve hediyelikten tutun Tekne personelleri ve diğer işletme personelleri için ünüforma üretimine kadar olanak vermiştir.

Firmanın lokomotif işi Tekenlerin Sticker işleri ve tekne giydirme işleridir. Bunun yanında Atolyemizde Tasarlanan Bölge t-shirtleri Üretilerek Satıcı butik ve esnaflara sunulmaktadır,

Jetklas.com
Logo
Shopping cart